piątek, 27 grudnia 2013

WSZYSTKO OD POCZĄTKU

Zacznijmy od początku mam na imię Megan.
Moi rodzice i starszy brat są wilkami.Ja jeszcze nim nie jestem,ale już za dwa dni przejdę przemianę.Tak strasznie się cieszę.Brat mi mówił,że jest kilka etapów,że jeden jest najbardziej bolesny.Mam nadzieję,że nie będzie bolało mocno.Mo ojciec jest przywódcą stada,a mama pomaga innym.
Kiedyś,to znaczy jak żyła moja babcia wlazłam z ciekawości na stary strych.Był od dawno nie używany i składowaliśmy w nim niepotrzebne rzeczy.Było tam pełno starych skrzyń,jakieś ubrania,ale mniejsza o to znalazłam tam starą księgę.Zniosłam ją na dół i wyczyściłam.Zaczęłam ją przeglądać i jeden szczególny tekst przykuł moją uwagę.
Od wielu wieków czekane jest przyjście na świat wybranki.Potomkini wilków górskich i pradawnej królowej Osi.Niebieski blask będzie dojrzewał do czasu pierwszej przemiany.Pół księżyc to znak od królowej.Wtedy stoczy walkę ze złem i czarną magią.Jednak słońce też ma znaczenie,to będzie pomoc.Ona ocali świat lub go zgubi.


Wzięłam ze sobą księgę i zapytałam się babci o co chodzi w tym fragmęcie,ale ona tylko odpowiedziała ,,To przepowiednia,dowiesz się co oznacza w swoim czasie,, 
To wszystko,a gdy rodzice dowiedzieli się,że ją znalazłam natychmiast zabrali mi ją.Już jej nie widziałam.
Ciekawe co oznacza.Mam nadzieję że się tego dowiem.

Zapomniałam wam jeszcze coś powiedzieć na nagdarstu mam znamię od urodzenia,jest to pół księżyc.

Więc witam w moim życiu.

1 komentarz: