BOHATEROWIE CZYLI CI NIEŚMIERTELNI


                                                          GŁÓWNI:


                                                     

                             

                     MEGAN WOLF

Dziewczyna kochająca zabawę,zachowuje się jak małe dziecko i to ją odróżnia.Jest wybranką,lecz o tym nie wie.Jej ojciec jest głową stada.Jej marzeniem jest znaleźć księżycową jaskinię,po śmierci ojca to jej cel.

"Nadzieja sprawia, że rośnie miłość, a miłość sprawia, że rośnie nadzieja i cierpienie''
                  
  
                      NANI CROW

Jest szalona i uwielbia wyzwania.Kocha wycie do księżyca.Jest magicznym wilkiem ,została wysłana by przyprowadzić wybrankę.

''Zasady są po to by je łamać''
              ZAYN MALIK 

   Jest najbardziej doświadczony z czwórki swoich kolegów,najbardziej rozważony,mądry chociaż czasami ponoszą go emocje.(Cała jego historia znajduje się w zakładzie o historiach)Może przemienić się w jakiekolwiek zwierze,tylko gdy posiada amulety,który dostał od mistrza.Gdy szykuje się do walki zmienia kolor na niebieski to jego kolor rozpoznawczy.Jego żywioł to woda.Może spowodować ulewę i sztorm.


"Nie sądzę, że ludzie się zmieniają. Po prostu łatwiej im idzie ukrywanie się z tym, ale źli ludzie pozostają źli."
    


                          
   

                         
                  
 
        
   HARRRY  STYLES 

Poznał Zayna jako pierwszy.Jest najmłodszym uczniem,ale nie daje tego po sobie poznać.Zachowuje się jak dziecko w skórze dorosłego chłopaka.Umie przenosić rzeczy wzrokiem.Jak bardzo się wkurzy potrafi spowodować trzęsienie ziemi,jednym tupnięciem łapy,wtedy jego oczy zmieniają kolor.Otrzymał talizman na zakończenie nauki.Gdy on się świeci oznacza to,że są w niebezpieczeństwie.Tak samo jak Zayn zmienia kolor,na zielony.Jego żywioł to ziemia.

''Żyje się raz''
                         
                   

  


   
    

 LOUIS TOMLINSON       

 Jest najstarszy z całej paczki,ale najbardziej dziecinny.Przyjaciel od dzieciństwa z Harrym.Nie umie być poważny,zawsze stawia na swoim i robi to co chce,taki ma charakter.
Jego strategią jest samozapłon.Gdy potrzeba zmienia kolor na czerwony.Na zakończenie nauki odstał amulet,gdy Louis jest wkurzony to on się świeci na czerwono.Jego żywiołem jest ogień. 

''Ludzie mówią dorośnij,ale ja nie widzę nic ciekawego w byciu dorosłym"
 

      LIAM PAYNE


Jest kuzynem Louisa,chociaż jest całkiem odmienny.Louis uwielbia się bawić,Liam też,ale zawsze jest rozważny i opanowany.Louisa żywioł to ogień,a Liama mocą są błyskawice.Potrafi wywołać burzę,ma coś z mocy Louisa,może spowodować zapalenie rzeczy.Gdy szykuje się do walki zmienia kolor na żółty.Liam dostał od mistrza amulet strzały,za rozwagę i panowanie nad emocjami.

''Ja muszę myśleć za wszystkich"
    NIALL HORAN

Poznał wszystkich jako ostatni.Został znaleziony przez mistrza i uczony razem z resztą.On na zakończenie nauki dostał dwa pióra sczepione razem,ponieważ został znaleziony w górach,tam gdzie kiedyś mieszkali Indianie.Jego oczy mają niezwykły kolor,może dzięki nim przewidzieć przyszłość,jak i widzieć przeszłość.Jednym warknięciem może wywołać silny wiatr,a jak naprawdę się zdenerwuje wywołuje huragan.Jego żywioł to powietrze.

''Hahahahahahaha"


                                  INNI:
                               
                  SARA MINUZ

Najlepsza przyjaciółka Elion.Kocha ją jak własną siostrę.Codziennie spotyka się z nią na skałach to ich ulubione miejsce.Wie,że Elion jest wybranką,bardzo by chciała jej powiedzieć,ale nie może,obiecała.
    PETER WOLF 

Ojciec Elion i głowa stada.Wszyscy uważają go za najsilniejszego i najpotężniejszego z powodu medalionu, który nosi.Jest mądry i odważny,zawsze podejmuje rozważne decyzje.

            ALICE WOLF

Matka Elion i żona Petera.Mimo,że jest żoną przywódcy zachowuje się jak normalna osoba.Dba o innych.Jest lekarką i pomaga rannym,uwielbia to robić.Wszyscy ją kochają.    DAVID WOLF

Starszy brat Elion.Jest następcą swojego ojca.Bardzo chce dostać medalion,żeby zaimponować dziewczynie.Zrobi wszystko by go mieć.

                                 
   

 ARTU LION
(KRYSZTAŁOWY   LEW)

Mieszka w kryształowej jaski stąd jego nazwa.Jest najstarszą istotą jaka żyła.Ma pięciu uczniów.Jest mędrcem.Widzi wszystko i wie wszystko.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz